taboola
tarfin-direct

Tarfin Pro
“Kazandıran Stok Paketi” ile tarım bayileri işlerini büyütüyor!

Tarfin Pro avantajlı tedarik modelimiz ile tarım bayileri sermayeleri ceplerinde kalarak yeni ürünlere rekabetçi fiyatlar ile ulaşıyor, yatırımlarını işlerini büyütmek için kullanıyor. Siz de kolay stok paketi ile istediğiniz markaların ürünlerini kolayca tedarik edebilir, deponuza kadar teslim edilen ürünler ile satışlarınızı arttırmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Ücretsiz üye olarak gübre, yem, tohum ya da seçeceğiniz tarım girdisini Tarfin Pro ile nakit kullanmadan ve banka kredisine ihtiyaç duymadan hemen sipariş verebilir, eklediğiniz yeni ürünler ile daha fazla çiftçiye ulaşabilir, satış yaptıkça Tarfin’den karınızı anında kazanabilirsiniz.

Tarfin’den aldığınız ürünlerin satışını yine Tarfin platformunu kullanarak peşin, vadeli ya da kredi kartlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece tüm çiftçilerinize ihtiyaçlarına özel ödeme yöntemini sunabilir, rakiplerinize karşı avantaj sağlarsınız.

Tarfin Pro iş modeli ile tanışın, siz sermayenizi yeni yatırımlarınıza ayırın, ürünlerinizi Tarfin tedarik etsin! Tarfin satış noktaları arasına katılmak için bize hemen ulaşın.

Aşağıdaki markalardan bayiliğiniz olsun ya da olmasın hemen sipariş verebilir, ürün yelpazenizi genişletebilirsiniz.

Bağfaş Efor Gübre Ege Gübre Ekim Gübre Eti Bakır Gemlik Gübre Gemlik Gübre 2 Güzenler Gübre Tarım Ürünleri LG Pioneer Pro Yem Syngenta Toros Gübre organiksa CP Yem DRT Ofis Yem

Tarfin Pro’dan nasıl ürün alabilirim?

Tarfin Pro ile satışlarınızı büyütün hem siz hem çiftçilerimiz kazansın…

step-card
1

Yetkili Satış Noktası Olmak için Başvur

step-card
2

İstediğin Ürünü Seç, Siparişini Oluştur

step-card
3

Depona Teslim Olan Ürünleri Peşin, Kredi Kartı ya da Vadeli Sat

step-card
4

Sattığın Ürünlerin Karını Tarfin'den Hemen Al

Sermayenizi riske atmadan satışlarınızı büyütün!

Tarfin Pro ile avantajlı stok yönetimi dönemi başladı. Ücretsiz üye olun, hemen sipariş verin, ürünleriniz deponuza kadar gelsin. Ürünleriniz size ulaştıktan sonra Tarfin platformundan stok kontrollerinizi kolayca yapabilir ve peşin, vadeli ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile satışlara başlayabilirsiniz.

illustration-1

Kolay Sipariş

illustration-2

Yeni Ürün Desteği

illustration-3

En Uygun Fiyat

illustration-4

Anında Kazanç

Tarfin Satış Noktaları

Tarfin’i ile çalışmaya başlayan satış noktaları katlanarak büyüyor, güçlerine güç katıyor…

Tarfin Pro’nun bize kazandırdığı, kredi kartı ile komisyonsuz satış yapma imkanının yanı sıra bayisi olmadığımız ürünlerin fiyatlarından günlük olarak haberdar olup, gübreleri daha ucuza temin edip daha çok müşteriye ulaştık. Geçen yıla göre %20 daha fazla müşterimiz oldu.

Bayram Yeşildaş, Karaman, Yeşildaş Tarım

tarfin-farmer

Sayılarla Tarfin Pro

Tarfin Pro ile tarım bayileri yeni ürünlere kolayca ulaşıyor, daha uygun maliyetlerle satışlarını arttırıyor.

number-image

68

Şehir

number-image

45.000

Ton

number-image

1.187

Satış Noktası

number-image

200

Farklı Ürün