Kariyer

Kariyer

Açık Pozisyonlar

Geliştirdiğimiz teknolojilerle Türkiye’de binlerce çiftçinin hayatında fark yaratıyor, üretimlerinin sürdürülebilirliğine destek oluyoruz. Tarfin’de amacımız, her daim çiftçilerimiz için yeni çözümler üretmek!

Sen de yeni teknolojilere meraklı, bu teknolojilerin tarım gibi geleneksel sektörlerde yarattığı sosyal etkiyi arttırmayı önemsiyor ve gelişim sürecimizin bir parçası olmak istiyorsan hemen başvur!

Dinamik ve eşitlikçi bir çalışma ortamı, alanında gelişmek için farklı eğitimler ve yatırımcılarımız Quona Capital, Syngenta Ventures, Elevator Ventures, Collective Spark Fund, Wamda Capital’ın desteğiyle global ekipler ve mentorlarla bir araya gelme fırsatı seni bekliyor!

Lojistik Operasyonları Uzmanı

Tarfin Tarım, İş Geliştirme ekibimizin bir parçası olarak büyüme heyecanımıza ortak olacak etkili bir Lojistik Operasyonları Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Assistant Financial Controller

Tarfin Tarım is looking for a critical minded Assistant Financial Controller to take full ownership of its accounting control and reporting processes.

Doğu Anadolu Bölge Müdürü

Doğu Anadolu Bölgesinde Tarfin’in saha yapılanmasını kuracak ve yönetecek Satış Bölge Müdürü aramaktayız.

Trader

Tarım teknolojileri sektöründe lider olan şirketimiz Tarfin Tarım'da, ekibimizin bir parçası olarak büyüme heyecanımıza ortak olacak etkili bir Trader arayışımız bulunmaktadır.