Kariyer

Kariyer

Açık Pozisyonlar

Geliştirdiğimiz teknolojilerle Türkiye’de binlerce çiftçinin hayatında fark yaratıyor, üretimlerinin sürdürülebilirliğine destek oluyoruz. Tarfin’de amacımız, her daim çiftçilerimiz için yeni çözümler üretmek!

Sen de yeni teknolojilere meraklı, bu teknolojilerin tarım gibi geleneksel sektörlerde yarattığı sosyal etkiyi arttırmayı önemsiyor ve gelişim sürecimizin bir parçası olmak istiyorsan hemen başvur!

Dinamik ve eşitlikçi bir çalışma ortamı, alanında gelişmek için farklı eğitimler ve yatırımcılarımız Quona Capital, Syngenta Ventures, Elevator Ventures, Collective Spark Fund, Wamda Capital’ın desteğiyle global ekipler ve mentorlarla bir araya gelme fırsatı seni bekliyor!

Senior Frontend Developer

We are looking for a passionate Senior Frontend Developer to be part of Tarfin's development team in Levent, Istanbul.

Data Scientist

We are looking for a Data Scientist to build machine learning models focused on agricultural risk scoring.

Toptan Operasyonlar Müdürü

Tarım tedarik zincirinin lider kurumu Tarfin'de ekibimize katılmak üzere tohum, gübre ve yem tedariğini, bayi satış ve dağıtımlarını yönetecek deneyimli bir Toptan Operasyonlar Müdürü aramaktayız.

Tahsilat Uzmanı

Tarım teknolojileri sektöründe lider olan şirketimiz Tarfin'de, müşteri tahsilat süreçlerini yürütmüş takipçi, analitik ve iletişimi kuvvetli etkili bir Tahsilat Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

Senior Backend Developer

We are looking for a passionate Senior Backend Developer to be part of our development team.