Kariyer

Tarfin geniş, güvenilir bayi ağı ve geliştirdiği makine öğrenmesi tabanlı tarımsal risk skorlama modeli ile üreticilerimizin girdi alımları için en uygun fiyatları sunmaktadır. Siz de Türk tarımının en yenilikçi ve girişim sermayesi destekli takımına katılmak için iş ilanlarımıza bir göz atın.

 • Sr. Manager of Financing

  We are looking for a Sr. Manager of Financing to develop and manage cost-efficient and diversified sources of capital to fund Tarfin’s sales financing. The ideal candidate is expected to have a strong background in structured credit or capital markets at an investment bank, M&A advisory firm, hedge fund, private equity firm or a development finance institution. We offer competitive salary with equity option. At Tarfin, you’ll be exposed to the best mentors, reputable VC’s and largest lenders, family offices and high net worth individuals both in Turkey and overseas.

  Apply
 • Sr. Data Scientist

  We are looking for a Data Scientist to build machine learning models focused on agricultural credit scoring. The ideal candidate is expected to have experience with supervised learning models, especially on credit scoring; strong proficiency in R and/or Python; and experience with end-to-end data. We offer competitive salary, healthcare benefits and equity opportunities.

  Apply
 • İç Anadolu Bölgesi - Satış ve Pazarlama Temsilcisi

  Tarfin Tarım A.Ş, geniş bayi ağı ile çiftçilere tarım girdilerini en uygun fiyatla harman vadeli satan Türkiye'nin en yenilikçi dijital platformudur. Tarfin, İç Anadolu bölgesinde bayi ağını genişletmek için çalışkan ve yeniliklere açık bir takım arkadaşı aramaktadır.

  Başvur