taboola
farmer-about

Hakkımızda

Tarfin Tarım A.Ş. olarak üreticilerin ülkemizin geleceğindeki en büyük pay sahibi olduğuna inanmakta ve kuruluşumuzdan itibaren Türk çiftçisine her daim destek olmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Geliştirdiğimiz makine öğrenmesine dayalı tarımsal risk skorlama modelini kullanarak, Türk çiftçilerinin gübre, tohum ve yem gibi tüm tarım girdilerine uygun fiyatlar ve hasatta ödeme fırsatları ile ulaşmalarını sağlamaktayız.

Mobil uygulamamız ile çiftçilerimizin bulunduğu bölgelerdeki en güncel gübre, yem ve diğer tarım girdilerindeki fiyatları karşılaştırmalı olarak sunabilmekte ve çiftçilerimizin en uygun fiyatları bulması için onlara farklı alternatifler gösterebilmekteyiz.

Bugün çiftçilerimiz, mobil uygulamamız ve 77 ildeki 1500’den fazla yetkili Tarfin satış noktamız ile bize kolayca ulaşabilmekte. Tarfin’den tarım ihtiyaçlarını vadeli ya da peşin olarak satın almak isteyen çiftçiler, bulundukları ildeki satış noktalarımızı ziyaret ederek, işlemlerini 4 dakika içerisinde tamamlayabilmekte ve ürünlerini anında teslim alabilmektedir.

Tarfin’den yaptıkları alışverişler ile çiftçilerimiz hem ihtiyaçlarını uygun fiyat seçenekleri ile satın alır hem de ipotek gibi ek yükümlülükler altına girmezler. Tüm çiftçiler, ürünlerine, bölgelerine özel hasat tarihine göre ödeme gününü belirler ve tüm tarım ihtiyaçlarına dosya masrafı, kart ücreti, üyelik aidatı  gibi ek masraflar olmadan kolayca ulaşabilir.

Tarfin, makine öğrenmesine dayalı tarımsal risk skorlama modeli ve geniş satış noktası ağı ile çiftçilerimizin tüm tarım ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

tarfin-trust-illustration

Güvenilir

tarfin-quality-illustration

Kaliteli

tarfin-idea-illustration

Uygun Fiyat

tarfin-product-illustration

Kolay Sipariş

Ödüllerimiz

Tarfin’in çiftçiler için yarattığı yüksek değer bugüne kadar birçok kurum tarafından farklı ödüllere layık görüldü. Bize güvenen çiftçilerimiz, satış noktalarımız ve yatırımcılarımız sayesinde başarılarımıza yenilerini eklemek için çalışıyoruz.

 • Endeavor

  Endeavor 91. Uluslararası Seçim Paneli "Endeavor Girişimcisi"

 • Fintech Forum

  Fintech Forum19 Türkiye’nin En Çok Yatırım Alan 3. Fintech Şirketi

 • Tspb

  4. TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri'nde 2018 "Özel Ödül" kategorisinde "En Yaratıcı Sermaye Piyasası Projesi"

 • Efse

  EFSE “Financial Technology Competition First Prize”

 • Bonds and Loans

  Bonds and Loans Türkiye 2019 – "En İyi Yapılandırılmış Tahvil 2. Ödülü"̈

 • Digital Money and Fintech Awards 2021

  Digital Money and Fintech Awards 2021 – "Yılın en iyi Fintech ürünü/hizmeti ikincilik ödülü"̈

 • Digital Money and Fintech Awards 2021

  Digital Money and Fintech Awards 2021 – "Yılın en hızlı büyüyen Fintech’i ödülü"̈

about

Yatırımcı İlişkileri

Tarfin, geliştirdiği teknolojik altyapı ve güçlü satış ağı ile ülkemiz çiftçilerinin adil fiyatlar, hızlı satın alma süreçleri ile tarım girdilerine kolayca ulaşmalarını sağlarken, yatırımcılarına da güvenli ve yüksek getirili yatırım araçlarını sunmaktadır. Tarfin, ödüllü VDMK ihraçları ile, yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’de tarım sektörünün gelişimine, üretimin devamlılığına katkı sağlamasına aracılık etmektedir.

logo-vertical-white

Şirket Türü

Anonim Şirket

MERSİS

0823035048800012

Ticaret Sicil Müdürlüğü

İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü

Ticaret Sicil Numarası

70388-5

Gübre Dağıtıcılık Belge No

34.1186.0115

TODAB Üyelik No

01.009.2352

Tarfin Tarım AŞ

Tarfin Tarım AŞ

Adres

Ömer Avni Mah. İnebolu Sk. Ekemen Han No:1 Kat:1, D:1 34427 Beyoğlu, İstanbul

Vergi Dairesi

Beyoğlu

Vergi Numarası

8230350488

Tarım ve Orman Bakanlığı İşl. No

YK-TR-3400946