Hakkımızda

Tarfin Tarım A.Ş. olarak üreticilerin ülkemizin geleceğindeki en büyük pay sahibi olduğuna inanmakta ve kuruluşumuzdan itibaren Türk çiftçisine her daim destek olmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Geliştirdiğimiz makine öğrenmesine dayalı tarımsal risk skorlama modelini kullanarak, Türk çiftçilerinin gübre, tohum ve yem gibi tüm tarım girdilerine uygun fiyatlar ve hasatta ödeme fırsatları ile ulaşmalarını sağlamaktayız.

Mobil uygulamamız ile çiftçilerimizin bulunduğu bölgelerdeki en güncel gübre, yem ve diğer tarım girdilerindeki fiyatları karşılaştırmalı olarak sunabilmekte ve çiftçilerimizin en uygun fiyatları bulması için onlara farklı alternatifler gösterebilmekteyiz.

Bugün çiftçilerimiz, mobil uygulamamız ve 40’tan fazla şehirdeki 200’ü aşkın yetkili Tarfin satış noktamız ile bize kolayca ulaşabilmekte. Tarfin’den tarım ihtiyaçlarını vadeli ya da peşin olarak satın almak isteyen çiftçiler, bulundukları ildeki satış noktalarımızı ziyaret ederek, işlemlerini 4 dakika içerisinde tamamlayabilmekte ve ürünlerini anında teslim alabilmektedir.

Tarfin’den yaptıkları alışverişler ile çiftçilerimiz hem ihtiyaçlarını uygun fiyat seçenekleri ile satın alır hem de kefil, ipotek gibi ek yükümlülükler altına girmezler. Tüm çiftçiler, ürünlerine, bölgelerine özel hasat tarihine göre ödeme gününü belirler ve tüm tarım ihtiyaçlarına ek masraflar, ipotek vs. olmadan kolayca ulaşabilir.

Tarfin, makine öğrenmesine dayalı tarımsal risk skorlama modeli ve geniş satış noktası ağı ile çiftçilerimizin tüm tarım ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Güvenilir

Kaliteli

Uygun Fiyat

Kolay Sipariş

Ödüllerimiz

Tarfin’in çiftçiler için yarattığı yüksek değer bugüne kadar birçok kurum tarafından farklı ödüllere layık görüldü. Bize güvenen çiftçilerimiz, satış noktalarımız ve yatırımcılarımız sayesinde başarılarımıza yenilerini eklemek için çalışıyoruz.

 • Endeavor

  Endeavor 91. Uluslararası Seçim Paneli "Endeavor Girişimcisi"

 • Fintech Forum

  Fintech Forum19 Türkiye’nin En Çok Yatırım Alan 3. Fintech Şirketi

 • Tspb

  4. TSPB Sermaye Piyasaları Ödülleri'nde 2018 "Özel Ödül" kategorisinde "En Yaratıcı Sermaye Piyasası Projesi"

 • Efse

  EFSE - Finansal Teknoloji Yarışması Birincilik Ödülü

 • Bonds and Loans

  Bonds and Loans Türkiye 2019 – "En İyi Yapılandırılmış Tahvil 2. Ödülü"̈

Yatırımcı İlişkileri

Tarfin, geliştirdiği teknolojik altyapı ve güçlü satış ağı ile ülkemiz çiftçilerinin adil fiyatlar, hızlı satın alma süreçleri ile tarım girdilerine kolayca ulaşmalarını sağlarken, yatırımcılarına da güvenli ve yüksek getirili yatırım araçlarını sunmaktadır. Tarfin, ödüllü VDMK ihraçları ile, yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye’de tarım sektörünün gelişimine, üretimin devamlılığına katkı sağlamasına aracılık etmektedir.

Şirket Türü

Anonim Şirket

MERSİS

0823035048800012

Ticaret Sicil Müdürlüğü

İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü

Ticaret Sicil Numarası

70388-5

Gübre Dağıtıcılık Belge No

34.1186.0115

TODAB Üyelik No

01.009.2352

Ticaret Ünvanı

Tarfin Tarım AŞ

Adres

Nispetiye Cd 4 Beşiktaş, İstanbul

Vergi Dairesi

Beşiktaş

Vergi Numarası

8230350488

Tarım ve Orman Bakanlığı İşl. No

YK-TR-3400946