taboola
register-as-sales-point

Satış Noktası Ol

Tarfin Tarım A.Ş., üreticilerin ülkemizin geleceğindeki en büyük pay sahibi olduğuna inanmakta ve kuruluşundan itibaren Türk çiftçisine her daim destek olmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çiftçilerimiz, 40’tan fazla şehirde, 200’ü aşkın aktif yetkili satış noktası aracılığı ile Tarfin’e ulaşabilir. Tarfin’den tarım ihtiyaçlarını peşin ya da vadeli olarak satın almak isteyen çiftçiler, bulundukları bölgedeki satış noktalarını ziyaret ederek, işlemlerini 4 dakika içerisinde tamamlayabilir ve ürünlerini anında teslim alabilirler.

Tüm yetkili Tarfin satış noktalarını sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Siz de Tarfin’in yetkili satış noktaları arasına katılmak için başvuru formunu tamamlayabilirsiniz.

Tarfin, makine öğrenmesine dayalı tarımsal risk skorlama modeli ve geniş satış noktası ağı ile çiftçilerimizin tüm tarım ihtiyaçlarına hızlı ve kolay şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

tarfin-trust-illustration

Güvenilir

tarfin-quality-illustration

Kaliteli

tarfin-idea-illustration

Uygun Fiyat

tarfin-product-illustration

Kolay Sipariş

Tarfin satış noktaları arasına katılmak ve tarım girdilerini uygun vadeli seçenekler ile çiftçilerimizle buluşturmak için hemen başvuru formunu doldurun.