Sıkça Sorulan Sorular

 • Tarfin'den nasıl alışveriş yaparım?

  Gübre, yem, tohum ve diğer tüm tarım ihtiyaçlarınızı peşin almak ya da Tarfin'in uygun hasat vadeli ödeme imkanından yararlanmak için Tarfin mobil uygulamasını indirmeniz ya da ilçenizdeki yetkili Tarfin Satış Noktası’na uğramanız yeterli. Tarfin’den alışverişlerinizi, kefil ya da ipotek olmadan yapabilirsiniz. Hiçbir ek masraf ödemezsiniz.

  Detaylı bilgi almak için 0850 346 8182 numaralı Tarfin Çiftçi Destek Hattı’ndan satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 • Tarfin'den hangi ürünleri alabilirim?

  Tarfin satış noktalarından gübre, tohum, ekipman, yem ve diğer tüm bakanlık onaylı tarımsal girdilerinizi hesaplı fiyatlarla ve uygun vade koşullarıyla temin edebilirsiniz.

 • Tarfin’de vadesi gelen ödememi nereye yapacağım?

  Vadeli alışverişlerinizde ödemenizi, alışveriş sırasında belirlediğiniz ödeme gününde ilçenizdeki anlaşmalı olduğumuz banka şubelerine yapabilirsiniz. Herhangi bir tahsilat masrafı, komisyon veya ek bir masraf ödemezsiniz. Vade tarihiniz gelmeden ödeme yapmak isterseniz, bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

  Ödeme ile ilgili sorularınız için bize 0850 346 8182 numaralı Tarfin Çiftçi Destek Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

 • Hasat zamanından ne kadar süre önce ürün alabilirim?

  Tarfin’den yetiştirdiğiniz ürün ya da hayvan gruplarına uygun olarak, sezon boyunca peşin ya da vadeli olarak ürün alabilirsiniz. Vadeli alışverişlerinizi tamamını sabit faiz garantisi ile hiçbir ek masraf bulunmadan gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünleri vadeli almak için başvuru ne kadar süre alıyor?

  Tarfin mobil uygulamasından ya da yetkili satış noktalarından gerçekleştirdiğiniz başvurular 4-6 dakika içerisinde değerlendirilir, alışverişinizi tamamladıktan sonra faturanız cep telefonunuza SMS olarak gelir.

  Başvurular ile ilgili sorularınız için bize 0850 346 8182 numaralı Tarfin Çiftçi Destek Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

 • Ürünleri ne zaman teslim alabilirim?

  Alışveriş yaptığınız yetkili Tarfin Satış Noktası teslimatı, talebinize ve stok uygunluğuna istinaden dilerseniz hemen dilerseniz ileri bir tarihte gerçekleştirebilir.

  Her türlü soru ve görüşleriniz için bize 0850 346 8182 numaralı Tarfin Çiftçi Destek Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.

Tarfin Çiftçi Destek Hattı

Tarfin ile ilgili tüm sorularınız için size anında destek oluyoruz.

Tarfin Çiftçinin Hep Yanında!

Tarfin satış noktaları ve güncel kampanyalar hakkında bilgi almak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Gübrenizi, tohumunuzu, ekipmanınızı alırken Tarfin’in uygun harman vakti ödeme imkanından yararlanmak için hemen bir satış temsilcimizle görüşün.