taboola

Tarfin Hasat Vadeli Akaryakıt Kampanyası

Opet'te Akaryakıtınız Şimdi Hasat Vadeli 28.10.2022

Kampanya 20 Ekim 2022 -  31 Aralık 2022 tarihleri arasında yakıt kart sistemi bulunan Opet ve Sunpet istasyonlarında kampanyaya dahil Tarfin Yetkili Satış Noktaları’ndan yapılacak akaryakıt ödemelerinde geçerlidir. Bu kampanyadan sadece Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) kaydı bulunan çiftçiler faydalanabilir.

Opet ve Sunpet istasyonlarında Tarfin hasat vade kampanyasından faydalanmak için  kampanyaya dahil Tarfin Yetkili Satış Noktaları’ndan başvuru yapılması gereklidir. En fazla 120.000 TL tutarına kadar hasat vadeli akaryakıt alımı yapılabilir. Tarfin, başvurunun tamamlanmasının ardından akaryakıt alım limitini başvuru sahibine bildirecektir.

Hemen uygulamayı indir, fiyatları karşılaştır.

Başvuru sonrasında toplam alışveriş tutarı akaryakıt bakiyesi olarak Opet Tarım Kart içine tanımlanacak olup istasyon görevlisine alım sırasında önce kartın teslim edilmesi ve alınması istenilen ürünün belirtilmesi gereklidir.

Tarım Kart içerisindeki toplam tutar akaryakıt bakiyesinin karta yüklendiği  gün içerisinde kullanılmalıdır. Aksi durumda alım işlemi iptal edilecektir.

Kampanya yakıt kart kurulumu olan Opet ve Sunpet istasyonlarında gerçekleşen motorin ve benzin  alımlarında geçerlidir. LPG alımlarında geçerli değildir.

Tarfin ve Opet kampanyayı değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

 Kampanyanın Geçerli Olduğu Akaryakıt İstasyonu İçin:  https://bit.ly/3ySPbHm

Son Geçerlilik Tarihi

31 Aralık 2022

share

Benzer Haberler

Tavuk Çiftliği Nasıl Kurulur?
19.04.2022
Tavuk Çiftliği Nasıl Kurulur?

Tavuk çiftliği kurma fikri, her geçen gün ülkemizde daha çok girişimcinin merakını cezbediyor. Peki tavuk çiftliği nasıl kurulur? Hemen tıklayın.

Devamını oku
Tarfin’in Avantajları Saymakla Bitmiyor
23.10.2023
Tarfin’in Avantajları Saymakla Bitmiyor

Gizli masraf, ek ödeme, sipariş sonrası değişen fiyatlar olmadan girdi alışverişi vadeden Tarfin avantajları hemen tanışın!

Devamını oku
Su Kirliliği Nedenleri, Çözümleri
20.05.2021
Su Kirliliği Nedenleri, Çözümleri

Su kirliliği çağımızın en önemli sorunlarından biri. Su kirliliği nedenleri, çözümleri, su kirliliği için alınabilecek önlemler yazımızda.

Devamını oku