taboola

Tarfin Akdeniz Bölgesi'nde

Tarfin Akdeniz Bölgesi'nde 25.02.2021

Tarfin, bereketli topraklarımızın geleceği için tarıma ve hayvancılığa destek olmaya devam ediyor, Akdeniz Bölgesi’ndeki yeni satış noktalarıyla çiftçilerimize güç veriyor.

Tarfin, Türkiye’nin dört bir yanındaki 300’ü aşkın satış noktasına her geçen gün yenilerini ekliyor. Adana, Mersin ve Antalya’da bünyesine kattığı yeni satış noktalarıyla çiftçilerimize hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’nin tüm bölgelerinde çiftçilerimizin avantajlı alışveriş yapabilmesi için çalışmalarına durmadan devam eden Tarfin, tarım ve hayvancılığın önemli bir geçim kaynağı olduğu Akdeniz’de de üretime katkı sağlıyor. Geleceğin finans modeliyle çiftçilerimizin yüzünü güldürüyor. 

Hemen uygulamayı indir, fiyatları karşılaştır.

Akdenizli Çiftçilerimize Tarfin Gücü!

Akdeniz Bölgesi besi geliştiriciliği önemi ve tarım alanlarındaki bereketiyle ülkemiz için değer üretiyor. Sıcak iklimi ile buğday, pamuk, mısır, ayçiçeği, can erik, biber, ceviz, şeftali, elma, kayısı, fasulye, Antep fıstığı, yer fıstığı, limon, kiraz, portakal, erik, soya üretiminde öncü olan bölgede, yüksek kaliteli üretim sayesinde standartlar yükseliyor. Tarfin, hem açık tarımın hem de seracılığın en önemli merkezlerinden olan Adana, Mersin ve Antalya şehirlerinde çiftçilerimizin desteği oluyor. 

Çiftçilerimize ürüne göre değişiklik gösteren, 12 aya varan vadeli ödeme avantajı sağlıyor. “Şimdi al, hasatta öde” sistemiyle tarımda geleneksel finansal modele alternatif olan Tarfin, tarıma hayat veriyor. Çiftçilerimiz parçalı alışverişlerinde, evraklarla uğraşmadan kolaylıkla işlem gerçekleştiriyor. 

Tarım girdilerinde avantajlı alışveriş imkanı yaratan Tarfin Mobil, özel fırsatlar vadediyor. Tarfin Mobil üzerinden tarım girdilerinin fiyatları tek tek karşılaştırılıyor, en karlı alışverişler gerçekleştiriliyor. Daha uygun fiyatlarla alınan tarım girdileri; gübreler, fideler, tohumlar çiftçilerimizin yüzünü güldürüyor. 

Toprağımıza, çiftçilerimize güç veren Tarfin, Akdeniz’in bereketine bereket katarak yarınlar için umut veriyor. İhtiyaçlar ertelenmeden alınıyor, topraklarda artan verim ülkemiz için kazanç anlamına geliyor. 

Akdenizli Çiftçilerimize Tarfin Gücü!

Akdeniz’de Besi ve Süt Hayvancılığına Destek 

Tarfin, Akdeniz’deki besi ve süt hayvancılığı ile uğraşan çiftçilerimize destek getiriyor. Çiftçilerimiz Tarfin’den seçtikleri marka ve ürünleri, seçtikleri tarihte ödeme avantajını yakalıyor. Böylece  kısa vade derdi olmadan rahat bir nefes alıyor. Hayvanlar, ara vermek zorunda kalmadan, aynı yemi düzenli olarak yemeye devam ediyor. Hayvancılarımız güçlenirken hayvanlarımız huzurla yetiştirilebiliyor. 

Hem süt hem de yemde özel fırsatlar sunan Tarfin’de besi geliştiricilerine özel Kurban Bayramı döneminde ödeme alternatifi veriliyor. İster Kurban döneminde ister peşin ister 12 ay vadeli alışveriş seçenekleri, hayvancılıkla geçim sağlayanların ödeme sorununa çözüm üretiyor. Avantajlı alışveriş, besi ve süt hayvancılığı sektöründe Tarfin desteği anlamına geliyor. 

Üstelik Tarfin Mobil üzerinden seçtiğiniz ürünler için satış noktalarına başvuru yapmanız ve ürünlerinizi hemen teslim almanız mümkün. İhtiyaçlarınızı ertelemeden alın, hasat/kurban dönemlerinde, 12 aya varan vade seçenekleriyle ödeyin. Farklı hayvancılık alanları için farklı üretim döngülerine uygun seçenekleri inceleyerek seçiminizi yapabilir, sizin için en avantajlı ödeme imkanlarını değerlendirebilirsiniz. 

Tarfin Akdeniz Satış Noktaları 

Çukurova’nın bereketli topraklarına ev sahipliği yapan, Türkiye’nin tarım cenneti Adana’dan, Toros’ların gölgesindeki yaylalarıyla Akdeniz’e değer katan Mersin’e kadar Akdeniz Bölgesi’nin tarım ve hayvancılık başkentlerinde Tarfin satış noktaları yer alıyor. Tarfin, çok yakında Kahramanmaraş ve Hatay illerinde hizmet vermeye başlayacak yeni satış noktalarıyla, Akdeniz Bölgesi’nde ulaşılabilirliğini artırmayı hedefliyor. 

Tarfin Akdeniz satış noktaları listesine hemen ulaşabilir, hemen iletişime geçebilirsiniz. Satış noktaları listesini sık sık kontrol ederek genişleyen Tarfin ağından haberdar olabilir, avantajlı alışverişi size en yakın satış noktası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

2017 yılından bu yana faaliyet gösteren, Türkiye’nin yerli uygulaması Tarfin Mobil ile güvenle yarınlara yatırım yapabilir, tarıma ve hayvancılığa emek verebilirsiniz. 

share

Benzer Haberler

Alman Karabaş (Schwarzkopf) Koyun Irkı
27.12.2022
Alman Karabaş (Schwarzkopf) Koyun Irkı

Alman Karabaş koyunlarını tanıyor musunuz? Schwarzkopf da denilen Alman karabaş koyun cinsi hakkında bilgi alın!

Devamını oku
Çörek Otu Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?
28.02.2023
Çörek Otu Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Çörek otu yetiştiriciliği nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Çörek otu yetiştiriciliği için tıklayın.

Devamını oku
Patates Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?
18.03.2022
Patates Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Patates yetiştiriciliği nasıl yapılır merak ediyorsanız Tarfin Blog'tan okuyabilirsiniz. Patates yetiştiriciliği hakkında bilgiler için tıklayınız.

Devamını oku