taboola

Sıkça Sorulan Sorular: Gelir Korumalı Pakete Nasıl Başvurabilirim?

Sıkça Sorulan Sorular: Gelir Korumalı Pakete Nasıl Başvurabilirim? 11.10.2023

Çiftçilerimizin güvenilir yol arkadaşı olan Tarfin’in üretime avantaj katan kolaylıkları arasında Gelir Korumalı Paket de var! Siz de Gelir Korumalı Paket’in ekonomik değişimlere karşı koruma sağlayan özelliklerinden faydalanabilirsiniz, atmanız gereken yalnızca birkaç adım var.

İşte Adım Adım Gelir Korumalı Paket Başvurusu: 

Hemen uygulamayı indir, fiyatları karşılaştır.
  • Şimdi sıra Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce Tarfin satış noktasından birine ulaşmakta! Seçtiğiniz Tarfin yetkili satış noktasına giderek buğday karşılığı alışveriş yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. 
  • Konuda eğitimli yetkili satış noktamızın desteği ile sadece dakikalar içinde başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ardından onaylanan siparişinizin Gelir Korumalı Paket uyarınca buğday tonajı ile hesaplanan tutarını sözleşmenizde görebilirsiniz. 
  • Girdi siparişlerinizi seçtiğiniz yetkili satış noktası aracılığıyla teslim alarak üretime hız kazandırmak alışverişin son adımı. 

Artık Gelir Korumalı Paket’in konforuyla ekim ile hasat zamanı arasındaki ekonomik dalgalanmayı dert etmeniz gerekmiyor. Kurulduğu günden bu yana toprağımıza bereket katan Tarfin ile yüzü gülen binlerce çiftçimizden biri olabilir, ödeme zamanı ekonomik dalgalanmalara karşı endişe duymadan yine buğday tonajı üzerinden hesaplanan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tavan fiyat uygulaması sayesinde kayıp yaşama olasılığınız olmadan üretime odaklanabilirsiniz. Siz de detaylı bilgi almak isterseniz, hemen formu doldurabilirsiniz. Forma şimdi ulaşmak için tıklayınız.

Tüm sorularınız için çiftçilerimize hizmet için hazır olan Tarfin Çiftçi Destek Hattı’nı arayabilirsiniz. 0850 346 8182 numaralı destek hattına tüm sorularınızı Tarfin satış temsilcisine iletebilir, net yanıtlar alarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

share

Benzer Haberler

Börülce Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?
31.10.2022
Börülce Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Börülce yetiştiriciliği hem hayvan hem de insan beslenmesi için yapılıyor. Börülce yetiştiriciliği nasıl yapılır, incelikleri nelerdir öğrenmek için hemen tıklayın!

Devamını oku
Kanola Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?
16.06.2022
Kanola Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Kanola yetiştiriciliği ülkemizde her geçen gün artıyor. Kanola tarımı nedir, nasıl yetiştirilir yazımızdan hemen öğrenin!

Devamını oku
Kekik Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?
29.12.2021
Kekik Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Kekik yetiştiriciliğinde dünya lideri olan Türkiye'de endüstriyel üretim her geçen gün artıyor. Kekik yetiştiriciliği hakkında bilgi için tıklayın.

Devamını oku