taboola

Sıkça Sorulan Sorular: Gelir Korumalı Pakete Nasıl Başvurabilirim?

Sıkça Sorulan Sorular: Gelir Korumalı Pakete Nasıl Başvurabilirim? 11.10.2023

Çiftçilerimizin güvenilir yol arkadaşı olan Tarfin’in üretime avantaj katan kolaylıkları arasında Gelir Korumalı Paket de var! Siz de Gelir Korumalı Paket’in ekonomik değişimlere karşı koruma sağlayan özelliklerinden faydalanabilirsiniz, atmanız gereken yalnızca birkaç adım var.

İşte Adım Adım Gelir Korumalı Paket Başvurusu: 

Hemen uygulamayı indir, fiyatları karşılaştır.
  • Şimdi sıra Türkiye’nin dört bir yanındaki binlerce Tarfin satış noktasından birine ulaşmakta! Seçtiğiniz Tarfin yetkili satış noktasına giderek buğday karşılığı alışveriş yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. 
  • Konuda eğitimli yetkili satış noktamızın desteği ile sadece dakikalar içinde başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ardından onaylanan siparişinizin Gelir Korumalı Paket uyarınca buğday tonajı ile hesaplanan tutarını sözleşmenizde görebilirsiniz. 
  • Girdi siparişlerinizi seçtiğiniz yetkili satış noktası aracılığıyla teslim alarak üretime hız kazandırmak alışverişin son adımı. 

Artık Gelir Korumalı Paket’in konforuyla ekim ile hasat zamanı arasındaki ekonomik dalgalanmayı dert etmeniz gerekmiyor. Kurulduğu günden bu yana toprağımıza bereket katan Tarfin ile yüzü gülen binlerce çiftçimizden biri olabilir, ödeme zamanı ekonomik dalgalanmalara karşı endişe duymadan yine buğday tonajı üzerinden hesaplanan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Tavan fiyat uygulaması sayesinde kayıp yaşama olasılığınız olmadan üretime odaklanabilirsiniz. Siz de detaylı bilgi almak isterseniz, hemen formu doldurabilirsiniz. Forma şimdi ulaşmak için tıklayınız.

Tüm sorularınız için çiftçilerimize hizmet için hazır olan Tarfin Çiftçi Destek Hattı’nı arayabilirsiniz. 0850 346 8182 numaralı destek hattına tüm sorularınızı Tarfin satış temsilcisine iletebilir, net yanıtlar alarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

share

Benzer Haberler

TARFİN’DEN 40 MİLYON TL DEĞERİNDE İLK SUKUK İHRACI
08.07.2022
TARFİN’DEN 40 MİLYON TL DEĞERİNDE İLK SUKUK İHRACI

Tarfin, 40 milyon TL değerindeki ilk sukuk ihracını gerçekleştirdi. Tarfin, 40 milyon TL değerindeki ilk sukuk ihracı ayrıntılarını okumak için hemen tıklayın.

Devamını oku
Salça Makinesi Nasıl Çalışır? Nasıl Kullanılır?
24.02.2022
Salça Makinesi Nasıl Çalışır? Nasıl Kullanılır?

Salça makinesi modelleri hem evde üretimde hem de endüstriyel salça yapımında yardımcı. Salça makinesi nasıl çalışır hemen keşfedin!

Devamını oku
Limon Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?
24.08.2021
Limon Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır?

Limon yetiştiriciliği hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? Limon yetiştiriciliği nasıl yapılır sorusunun cevabı Tarfin Blog'da.

Devamını oku