Tarfin Direkt
“Kazandıran Stok Paketi” ile tarım bayileri işlerini büyütüyor!

Tarfin Direkt avantajlı tedarik modelimiz ile tarım bayileri sermayeleri ceplerinde kalarak yeni ürünlere rekabetçi fiyatlar ile ulaşıyor, yatırımlarını işlerini büyütmek için kullanıyor. Siz de kolay stok paketi ile istediğiniz markaların ürünlerini kolayca tedarik edebilir, deponuza kadar teslim edilen ürünler ile satışlarınızı arttırmaya bugünden başlayabilirsiniz.

Ücretsiz üye olarak gübre, yem, tohum ya da seçeceğiniz tarım girdisini Tarfin Direkt ile nakit kullanmadan ve banka kredisine ihtiyaç duymadan hemen sipariş verebilir, eklediğiniz yeni ürünler ile daha fazla çiftçiye ulaşabilir, satış yaptıkça Tarfin’den karınızı anında kazanabilirsiniz.

Tarfin’den aldığınız ürünlerin satışını yine Tarfin platformunu kullanarak peşin, vadeli ya da kredi kartlarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece tüm çiftçilerinize ihtiyaçlarına özel ödeme yöntemini sunabilir, rakiplerinize karşı avantaj sağlarsınız.

Tarfin Direkt iş modeli ile tanışın, siz sermayenizi yeni yatırımlarınıza ayırın, ürünlerinizi Tarfin tedarik etsin! Tarfin satış noktaları arasına katılmak için bize hemen ulaşın.

Aşağıdaki markalardan bayiliğiniz olsun ya da olmasın hemen sipariş verebilir, ürün yelpazenizi genişletebilirsiniz.

Bağfaş Efor Gübre Ege Gübre Ekim Gübre Eti Bakır Gemlik Gübre Gemlik Gübre 2 Güzenler Gübre Tarım Ürünleri LG Pioneer Pro Yem Syngenta Toros Gübre organiksa CP Yem DRT Ofis Yem

Tarfin Direkt’ten nasıl ürün alabilirim?

Tarfin Direkt ile satışlarınızı büyütün hem siz hem çiftçilerimiz kazansın…

1

Yetkili Satış Noktası Olmak için Başvur

2

İstediğin Ürünü Seç, Siparişini Oluştur

3

Depona Teslim Olan Ürünleri Peşin, Kredi Kartı ya da Vadeli Sat

4

Sattığın Ürünlerin Karını Tarfin'den Hemen Al

Sermayenizi riske atmadan satışlarınızı büyütün!

Tarfin Direkt ile avantajlı stok yönetimi dönemi başladı. Ücretsiz üye olun, hemen sipariş verin, ürünleriniz deponuza kadar gelsin. Ürünleriniz size ulaştıktan sonra Tarfin platformundan stok kontrollerinizi kolayca yapabilir ve peşin, vadeli ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile satışlara başlayabilirsiniz.

Kolay Sipariş

Yeni Ürün Desteği

En Uygun Fiyat

Anında Kazanç

Tarfin Satış Noktaları

Tarfin’i ile çalışmaya başlayan satış noktaları katlanarak büyüyor, güçlerine güç katıyor…

Tarfin Direkt’in bize kazandırdığı, kredi kartı ile komisyonsuz satış yapma imkanının yanı sıra bayisi olmadığımız ürünlerin fiyatlarından günlük olarak haberdar olup, gübreleri daha ucuza temin edip daha çok müşteriye ulaştık. Geçen yıla göre %20 daha fazla müşterimiz oldu.

Bayram Yeşildaş, Karaman, Yeşildaş Tarım

Sayılarla Tarfin Direkt

Tarfin Direkt ile tarım bayileri yeni ürünlere kolayca ulaşıyor, daha uygun maliyetlerle satışlarını arttırıyor.

50

Şehir

13.000

Ton

250.000

Çuval

200

Farklı Ürün