Hakkımızda

Tarfin Tarım AŞ, Türk çiftçisinin tarımsal girdi ve finansmana erişim ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamakla birlikte, Türk tarımının ileri teknoloji tarımsal gelişmeleri takip etmesine de öncülük etmektedir.

Dürüst finansman Tarfin’in vazgeçilmezidir. Geniş ve güvenilir bayi ağı, geliştirdiği tarımsal risk skorlama modeli ve bulut-tabanlı vadeli satış platformu ile Tarfin, üreticilerimizin girdi alımları için piyasadaki en rekabetçi vade fırsatlarını sunmaktadır. Tarfin, müşterilerinin finansmana erişim sürecindeki memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak için tüm süreçleri şeffaflaştırmış, tüm gizli saklı beklenmeyen masrafları ortadan kaldırmıştır.

Tarfin kurulduğu günden beri hizmet verdiği her tarlada, bayide, ve köyde üreticilerin finansal bilincinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Müşterilerine sunduğu ücretsiz zirai danışmanlık hattı hizmeti, düzenlediği finansal okuryazarlık seminerleri ve tarım teknolojileri buluşmaları ile Türk çiftçisine her daim destek olmaktadır.

Tarfin, üreticilerin ülkelerin geleceğinde en büyük pay sahibi olduğuna inanır. Bu bağlamda tarımın her alanında aktif rol oynamaya devam etmektedir.

Şirket Türü
Anonim Şirket
MERSİS
0823035048800012
Ticaret Sicil Müdürlüğü
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü
Ticaret Sicil Numarası
70388-5
Ticaret Ünvanı
Tarfin Tarım AŞ
Adres
İstiklal Cd. 86/8 Beyoğlu, İstanbul
Vergi Dairesi
Beyoğlu
Vergi Numarası
8230350488