Hakkımızda

Tarfin Tarım AŞ (Tarfin), Türk çiftçisinin tarımsal girdi ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamakla birlikte, Türk tarımının ileri teknoloji tarımsal gelişmeleri takip etmesine de öncülük etmektedir.

Geniş ve güvenilir bayi ağı, geliştirdiği tarımsal risk skorlama modeli ve bulut-tabanlı vadeli satış platformu ile Tarfin, çiftçi müşterilerine tarım girdisi alımları için en uygun fiyatları sunmaktadır.

Tarfin, üreticilerin ülkemizin geleceğindeki en büyük pay sahibi olduğuna inanmaktadır. Bu kapsamda sunduğu ücretsiz zirai danışmanlık hattı hizmeti, düzenlediği finansal okuryazarlık seminerleri ve tarım teknolojileri buluşmaları ile Türk çiftçisine her daim destek olmaktadır.

Tarfin Tarım AŞ, yaygın satış noktaları aracılığıyla çiftçi müşterilerine en yüksek performanslı tarım girdilerinin vadeli satışını gerçekleştirmektedir. Tarfin, kredi, alacak iskontosu veya benzeri herhangi bir finansman ürünü sunmamakla beraber, Fibabanka AŞ (Fibabanka) ile yürütülen destek hizmeti işbirliği kapsamında Fibabanka tarafından verilen tarım kredilerinin evrak alımına destek olmaktadır.Şirket Türü
Anonim Şirket
MERSİS
0823035048800012
Ticaret Sicil Müdürlüğü
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü
Ticaret Sicil Numarası
70388-5
Ticaret Ünvanı
Tarfin Tarım AŞ
Adres
İstiklal Cd. 86/8 Beyoğlu, İstanbul
Vergi Dairesi
Beyoğlu
Vergi Numarası
8230350488